TECHNOLOG DREWNA NA PEŁEN ETAT >PRACA OD ZARAZ<

Oferta pracy dodana przez: Dolmeb Sp. z o.o., w dniu: 2022-09-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Firma Dolmeb poszukuje Technologów Drewna >praca od zaraz<  stabilne warunki zatrudnienia, umowa bezpośrednio przez firmę, duże wsparcie dla nowych pracowników.

Miejsce pracy: Świdnica lub możliwośc pracy częściowo zdalnej

Oferujemy:
• atrakcyjne warunki zatrudnienia
• pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
• możliwości zawodowego rozwoju
• uczestnictwo w szkoleniach branżowych
• pracę w międzynarodowym środowisku
• fundusz socjalny
• jasne przejrzyste warunki wynagradzania

Główne zadania na stanowisku:
• wykonywanie, opracowanie dokumentacji technologicznej i konstrukcyjnej
• opracowywanie norm materiałowych
• wsparcie techniczne dla działów produkcji w procesie wytwarzania wyrobów
• współudział nad wykonawstwem wzorów i prototypów, uczestniczenie w dokonaniu oceny modeli, wzorów oraz partii zerowych wyrobów
• optymalizacja procesów produkcji oraz produktów na etapie tworzenia dokumentacji
• dobór właściwych dla wyrobu i procesu materiałów uszlachetniających i klejów, towarzyszących procesów oraz aktywne uczestnictwo przy ich sprawdzeniu oraz wdrożeniu
• komunikacja z klientem w sprawach technicznych
• opracowanie instrukcji stanowiskowych we współpracy z komórką BHP

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia wyższego technicznego
• doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej (związanym z produkcją mebli, projektowaniem lub lakiernictwem będzie dodatkowym atutem)
• umiejętności pracy w środowisku CAD (preferowany Solidworks) – warunek konieczny
• komunikatywnej znajomości języka angielskiego
• umiejętności pracy z programami MS Office
• umiejętności pracy w zespole i ukierunkowania na potrzeby klienta
• samodzielnego, kooperatywnego i komunikatywnego stylu pracy

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Świdnica, Powiat świdnicki

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: +48667552225, E-mail: rekrutacja@dolmeb.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŚwidnica.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty