Operator Maszyn

Oferta pracy dodana przez: Dolmeb Sp. z o.o., w dniu: 2023-11-15

Szukasz stabilnego i dobrze płatnego zatrudnienia? Firma DOLMEB w Świdnicy o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracowników na stanowiska Operator Maszyn, mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej. Zapewniamy umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość rozwoju, premie motywacyjne,  szkolenia, a także dodatkowe benefity. Aplikuj przez telefon 74 649 56 43 lub na adres rekrutacja@dolmeb.pl

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • czytanie rysunków technicznych
  • przezbrajanie maszyn
  • obsługa komputera na poziomie podstawowym

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy jako Operator Maszyn – minimum 1 rok w pracy na produkcji przy obsłudze, ustawianiu i nadzorowaniu pracy maszyn
  • komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • doświadczenie w branży meblarskiej

To oferujemy

  • umowę o pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku
  • wysokie wynagrodzenie płacy zasadniczej + premie
  • pakiet świadczeń socjalnych: ubezpieczenie na życie, dofinansowania świąteczne, dofinansowanie wczasów, program rekomendacji pracowników, nieoprocentowane pożyczki pracownicze
  • możliwości zawodowego rozwoju
  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych
  • pracę w międzynarodowym środowisku

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • preferencyjne pożyczki
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • paczki świąteczne
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Świdnica, Powiat świdnicki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 74 649 56 43 , E-mail: rekrutacja@dolmeb.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŚwidnica.pl