ELEKTROMECHANIK- LIDER NA PEŁEN ETAT > PRACA OD ZARAZ <

Oferta pracy dodana przez: Dolmeb Sp. z o.o., w dniu: 2023-11-15

Pełna treść ogłoszenia:

PRACA NA PEŁEN ETAT, UMOWA O PRACĘ BEZPOŚREDNIO PRZEZ FIRMĘ

FIRMA DOLMEB POSZUKUJE PRACOWNIKÓW NA STANOWISKO ELEKTROMECHANIK- LIDER

MIEJSCE PRACY: ŚWIDNICA

Interesujesz się mechaniką lub elektryką? Chciałbyś rozwijać się w tym kierunku? Jeśli TAK a dodatkowo szukasz stabilnej pracy z możliwością rozwoju to mamy ofertę idealną dla Ciebie. Obierz właściwy kierunek i dołącz do naszego zespołu. Nie czekaj- aplikuj już dziś!

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych

  • pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie

  • możliwości zawodowego rozwoju

  • uczestnictwo w szkoleniach branżowych

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • system premiowania uzależniony od wyników pracy
  • duże wsparcie dla nowych pracowników - możesz liczyć na pomoc doświadczonego pracownika
  • pracę w zgranym zespole

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji parku maszynowego od strony mechanicznej/ elektrycznej zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej i instrukcjach stanowiskowych

  • Organizacja, kontrola pracy i delegowanie zadań pracownikom podległym

  • analiza przyczyn i skutków awarii podległych maszyn i urządzeń, nadzór nad dokumentacją mechaniczną i elektryczną maszyn i urządzeń

  • nadzór nad infrastrukturą zakładu

  • gospodarka materiałami i częściami zamiennymi

  • udział w projektach ( KAIZEN, 5S)

  • udział w projektach inwestycyjnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne

  • uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1,D1 (pow. 1kV),E2,D2, pomiary do 1 kV E i D

  • doświadczenie w dziale utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych mile widziane

  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z instalacją, konserwacją i naprawą maszyn i urządzeń,

  • znajomość podstaw mechaniki, elektryki, elektroniki, pneumatyki

  • umiejętność czytania schematów technicznych i elektrycznych

  • zdolność szybkiego analizowania i rozwiązywania problemów

  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami oraz podstawowymi narzędziami warsztatowymi

  • umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy

  • gotowość do pracy w systemie 3zmianowym

Dolmeb posiada zakład produkcyjny w Świdnicy w którym zatrudniamy ok. 250 osób. Produkujemy meble na bazie płyt MDF, HDF, wiórowych i z płyty komórkowej lakierowanych farbami pigmentowymi. Nasza specjalizacja to wyroby o trudnych kształtach i kolorach. Posiadamy duże doświadczenie w produkcji mebli dziecięcych. Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą, która stawia sobie wysokie wymagania odnośnie jakości, ceny i terminowości realizowanych zamówień.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Świdnica, Powiat świdnicki

Wynagrodzenie: 5100 zł - 7100 zł brutto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +48667552225, E-mail: rekrutacja@dolmeb.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiŚwidnica.pl